poniedziałek, 27 marca, 2023

Życie Polki w Londynie od A do Z

0
Życie Polki w Londynie od A do Z
Udostępnij:

Kiedy mówię komuś, że mieszkałam w Londynie, od razu pojawiają się pytania m.in: Jak wygląda tam życie? Czy warto się tam przeprowadzić? Jak z pracą? Czy mi się podobało? Dlaczego się wyprowadziłam? I tak dalej…

Jeśli spytasz mnie o moje ogólne wrażenie, to zdecydowanie odpowiem, że Londyn jest cudowny, ale jest wiele aspektów, na które zwróciłam uwagę w trakcie mojego ponad 5-letniego życia w tym mieście. Jeśli rozważasz przeprowadzkę do Londynu, to koniecznie czytaj dalej, bo możesz się troszkę zdziwić.

Zapraszam po więcej na: www.morethanmypassion.pl

_________________

Kim jest Jaślanka na emigracji?

Gosia, znana w sieci jako MoreThanMyPassion, 30-letnia kreatywna dusza, która udowadnia, jak spełniać swoje marzenia.

Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu mgr Psycholog na UJ, postanowiła spełniać swoje marzenie o zagranicznej karierze marketingowej i przeprowadziła się do Londynu. Tam przez 5 lat zdobywała doświadczenie w marketingu skierowanym do kobiet (branża beauty), pracując dla wielkich korporacji. 

Po urodzeniu córeczki, która była największym marzeniem do spełnienia, postanowiła po raz kolejny wyjść poza strefę komfortu i wraz z rodziną przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie odkryła swoją życiową misję do spełnienia. 

W każdy projekt angażuje się całym sercem i udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli damy z siebie wszystko, nie zapominając przy tym, jak istotny jest samorozwój i spełnianie się w życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj