środa, 7 czerwca, 2023

Zagrali dla Łukasza

0
Zagrali dla Łukasza
Udostępnij:

Dziś wieczorem w JDK odbył się długo zapowiadany koncert charytatywny dla Łukasza Gogosza, znakomitego rugbisty na wózkach. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup handbike’a – ręcznego roweru, dzięki któremu jaślanin będzie mógł wziąć udział w kolejnych zawodach.

Świetna zabawa i prawdziwa uczta muzyczna czekała na fanów rocka. I nie tylko. Publiczność dopisała. Koncert był świetną okazją do posłuchania znanych kawałków takich zespołów jak: Nirvana, Pearl Jam, Eric Clapton, The Cranberries, Alanis Morisette, Alice In Chains, Staind, Korn, Hey, Mr Big w wykonaniu członków zespołów, o których już wcześniej pisaliśmy. Tug Boat, Mindfield, Krusher, Humanoid, Hornblend, Soundscape – to dzięki nim ten wieczór był naprawdę wyjątkowy.

{youtube}5LjPsvQukVI&|400|300|0{/youtube}

Pomysłodawcą tego wyjątkowego koncertu był Antoni Wydro, podkarpacki kurator oświaty. To szczególnie jemu na zakończenie koncertu dziękował Łukasz. Podziękowania skierował również w stronę wykonawców wszystkich zespołów, portali internetowych, dzięki którym informacja o koncercie rozprzestrzeniła się błyskawicznie, a także publiczności, która zaszczyciła swoją obecnością i wsparła tę inicjatywę.

Podczas koncertu zebrano prawie 2 tys. zł.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu 

Weronika Samborska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj