Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

261
Wyróżnienie_Wschód słońca_fot. Jan Kowalski

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić zdjęcie „Wschód słońca” autorstwa Jana Kowalskiego (pseud.).

We wrześniu mija ostateczny termin na dokonywanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Przyjmowane są one codziennie w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle w godzinach funkcjonowania (poniedziałek – piątek: 9.00-17.00, sobota: 10.00-17.00, niedziela: 11.00-16.00). W październiku internauci dokonają wyboru zdjęcia, które ich zdaniem jest najlepsze, a zwycięzców całego konkursu poznamy już niebawem.

Szczegóły dotyczące konkursu, a w szczególności rodzaju zdjęć, jakie można zgłaszać znajdują się na stronie internetowej https://um.jaslo.pl/pl/konkurs-fotograficzny-jaslo-fotoeye/

Zapraszamy do przeglądania zdjęć konkursowych z sierpnia w miejskiej galerii fotografii https://um.jaslo.pl/pl/galeria-fotoeye-2020-iv-edycja/

Zachęcamy do udziału!

 Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj