piątek, 12 lipca, 2024

Prawa autorskie

Warunki korzystania z treści

Wypis z Regulaminu portalu informacyjnego twojejaslo.pl w zakresie korzystania z forum dyskusyjnego Portalu i umieszczania komentarzy

  1. Teksty informacyjne, zdjęcia, infografiki i inne utwory publikowane na Portalu są władnością intelektualną Właściciela i podlegają ochronie praw autorskich.
  2. Bez uzyskania indywidualnej zgody Właściciela korzystający ze wszystkich utworów rozpowszechnionych w Portalu, ma prawo wyłącznie do zamieszczania ich w celach informacyjnych w swoim serwisie lub innej formie przekazu medialnego tylko w ograniczonej formie.
  3. Korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.twojejaslo.pl dozwolone jest wyłącznie zamieszczanie tytułu i maksymalnie trzech pierwszych zdań utworu pod warunkiem, że:
  1. w miejscu, gdzie korzystający rozpowszechnia fragmenty utworów, zamieści napis „czytaj dalej” i link aktywny, przekierowujący dalszej części materiału zamieszczonego na Portalu,
  2. tytuł linku kierującego bezpośrednio do artykułu źródłowego jak i skopiowana treść będąca zapowiedzią utworu będzie identyczna z danym utworem źródłowym.
  3. korzystający zapewni, że linki kierujące Portalu, z którego pochodzi utwór, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed wyszukiwarkami.
  4. Użycie treści zamieszczanych w portalu www.twojejaslo.pl wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody Właściciela.

Popularne

- Advertisement -