środa, 17 kwietnia, 2024

Jedyna taka!

0
Jedyna taka!
Udostępnij:

35 letnia Patrycja Staniszewska pochodzi z Jasła. Los skazał ją na wózek inwalidzki. To nie przeszkadza jej być pogodną i przyjazną dla innych. Walczy o tytuł Miss Polski na Wózku. Potrzebuje naszej pomocy.

Patrycja interesuje się filmem, kabaretem, muzyką, podróżami, pływaniem i jazdą konną. Lubi pomagać ludziom w miarę swoich możliwości i sprawiać im radość.

– Jeśli dajemy innym dobro, to ono powróci do raz podwójną siłą – to dewiza życiowa Patrycji.

Zapraszam do głosowania na mnie. Mój udział w konkursie będzie dla mnie ogromną przygodą i spełnieniem marzeń. Mam nadzieję, że moja kandydatura, jako Miss na Wózku sprawi, że innym osobom niepełnosprawnym będzie łatwiej – podkreśla.

Patrycja ma nadzieję, że jako Miss Polski na Wózku mogłaby mieć okazję do prowadzenia działań na rzecz niepełnosprawnych. Lista jej postulatów nie jest  długa i wcale nie pragnie rzeczy trudnych do spełnienia.

Patrycja Staniszewska 1

 – Chciałabym, aby każda osoba niepełnosprawna nie bała się walczyć o siebie i swoje marzenia. Chciałabym, aby każda osoba niepełnosprawna, której stan zdrowia, by tego wymagał miała swojego asystenta do pomocy w życiu codziennym i uczestniczyć w życiu społecznym: np.: pójść na zakupy, czy pozałatwiać sprawy urzędowe, czy zwyczajnie chwilę porozmawiać. Chciałabym, aby każda osoba niepełnosprawna na wózku mogła korzystać z turnusów rehabilitacyjnych co roku – wylicza kandydatka na Miss Polski na Wózku.

Aby spełnić swoje marzenia o Finale Miss Polski na Wózku, który odbędzie się 16 sierpnia br. w Amfiteatrze Warszawa Bemowo, Patrycja potrzebuje naszych głosów.

Wystarczy wysłać SMS na numer 72068 o treści: TC.JEDYNA.23

Na wybraną kandydatkę można głosować tylko raz dziennie z jednego numeru telefonu.

Będę bardzo wdzięczna za każdy oddany na mnie głos – mówi Patrycja. – Z góry serdecznie dziękuję.

Więcej o głosowaniu tutaj:    Jedyna taka

ew