poniedziałek, 17 czerwca, 2024

V halowy turniej w piłce nożnej ,,GUARDI CUP 2015″

0
V halowy turniej w piłce nożnej ,,GUARDI CUP 2015″
Udostępnij:

5 grudnia w hali Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbył się V halowy turniej w piłce nożnej ,,GUARDI CUP 2015″. W turnieju zagrało 10 drużyn podzielonych na 2 grupy.
W grupie A drużyna AP Zieloni Jasło w pierwszym meczu przegrała 0:1 z MOSiR Dukla. Pomimo kilku doskonałych sytuacji nie udało się nam strzelić w tym meczu bramki. Największym pechowcem był Marcel Płocica, po którego strzale piłka odbiła się od obydwu słupków i wyszła w pole. W kolejnych spotkaniach poprawiliśmy celowniki i wygraliśmy kolejno 2:0 z Polonią Przemyśl, 1:0 z AP GOAL Nowy Sącz, oraz 9:0 z UKS 6 Jasło. Zajmujemy 1 miejsce w grupie i razem z drużyną z Dukli awansowaliśmy do półfinału turnieju.

AP Niebiescy Jasło w pierwszym meczu grupy B pechowo przegrywają 0:1 z Rzemieślnikiem Pilzno. Bramkę straciliśmy na 5 sekund do końca meczu, w którym nie byliśmy gorszym zespołem. W drugim spotkaniu remisujemy 0:0 z Igloopolem Dębica. Jak się później okazało był to jedyny mecz w którym Igloopol nie wygrał. W kolejnym spotkaniu przegrywamy 0:1 z MUKS Dunajec Nowy Sącz, tracąc bramkę z rzutu wolnego. W ostatnim meczu remisujemy 0:0 z Kamieniarzem Golemki nie wykorzystując 2 idealnych okazji do strzelenia bramek. Zajmujemy w grupie B 4 miejsce i gramy o miejsca 5-8. Mecz z Polonią AP Niebiescy przegrywają 0:1. To kolejny mecz w którym nie byliśmy gorsi od przeciwników, lecz słaba skuteczność nie pozwoliła nam na strzelenie bramki. W ostatnim spotkaniu o miejsce 7 po bramkach Wojtka Bala wygrywamy 2:0 z AP GOAL Nowy Sącz.

W pierwszym meczu półfinałowym AP Zieloni Jasło wygrywają po bardzo dobrej grze 4:0 z MUKS Dunajcem Nowy Sącz. Rywalem w finale zostaje drużyna Igloopolu Dębica która w drugim półfinale wygrywa 6:0 z MOSiR Dukla. W meczu o 3 miejsce Dunajec przegrywa w karnych 1:2 z Duklą. W ostatnim meczu turnieju Igloopol po dobrej grze wygrywa 4:0 z AP Zieloni Jasło. Wszystkie bramki straciliśmy w pierwszych 4 minutach meczu!!!

Organizatorzy wybieraliDream Team turnieju GUARDI CUP 2015. Pamiątkowe statuetki otrzymali: Seweryn Nycz (MOSiR Dukla), Julian Cieślak (Igloopol Dębica), Mikołaj Wnęk (Dunajec Nowy Sącz), Filip Królikowski (Igloopol Dębica), orazPaweł Berkowicz (AP Zieloni Jasło). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a od Mikołaja słodycze. Trzem pierwszym drużynom wręczono pamiątkowe puchary oraz piłki.

Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Zabadały właściciela firmy Guardi za ufundowanie wspaniałych nagród. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.

Wyniki meczy finałowych:

o miejsce 9 – Kamieniarz Golemki 3:2 UKS 6 Jasło

o miejsce 7 – AP Niebiescy Jasło 2:0 AP GOAL Nowy Sącz

o miejsce 5 – Rzemieślnik Pilzno 1:0 Polonia Przemyśl

o miejsce 3 – MOSiR Dukla 0:0 (karne 2:1) MUKS Dunajec Nowy Sącz

o miejsce 1 – Igloopol Dębica 4:0 AP Zieloni Jasło

Skład i strzelcy bramek:

AP Zieloni Jasło:Wiktor Potera, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Adrian Więcek (1), Dawid Domasławski, Mateusz Niedziałkowski (7), Paweł Berkowicz (4 bramki – 6 asyst), Przemysław Filipak (3), Marcel Płocica (1).

AP Niebiescy Jasło: Wiktor Wanat, Patryk Jurkowski, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Jakub Wojnar, Patryk Soboń, Wojciech Bal (2), Damian Armata, Jakub Sieńkowski, trener: Janusz Sokołowski.

Klasyfikacja końcowa:

   Igloopol Dębica

   AP Zieloni Jasło

   MOSiR Dukla

   MUKS Dunajec Nowy Sącz

   Rzemieślnik Pilzno

   Polonia Przemyśl

   AP Niebiescy Jasło

   AP GOAL Nowy Sącz

   Kamieniarz Golemki

   UKS 6 Jasło

AP Jasło