niedziela, 14 lipca, 2024

Trzy samochody zderzyły się na drodze nr 28 w Siedliskach Sławęcińskich

0
Trzy samochody zderzyły się na drodze nr 28 w Siedliskach Sławęcińskich
Udostępnij:

Policjanci pracowali dziś na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Przed godziną 10, na drodze krajowej nr 28 w Siedliskach Sławęcińskich zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku tej kolizji, pięć osób – w tym dwoje dzieci – przewieziono do jasielskiego szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie są groźne.

W sobotę przed godziną 10, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 28 w Siedliskach Sławęcińskich. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fordem mondeo 72-letni mieszkaniec województwa śląskiego najprawdopodobniej zagapił się i nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go forda focusa, a ten z kolei najechał na stojącego przed nim citroena sygnalizującego zamiar skrętu w lewo.

Kierujący pojazdami oraz pasażerowie citroena, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 6 lat zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Ruch na drodze krajowej nr 28 odbywa się bez utrudnień.

wyp 1 wyp 3 wyp 4

KPP w Jaśle