piątek, 12 sierpnia, 2022

Już wkrótce finał Ogólnopolskiego Turnieju BRD

0
Już wkrótce finał Ogólnopolskiego Turnieju BRD
Udostępnij:
W przyszłym tygodniu na obiektach Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbędzie się finał krajowy XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Celem tego przedsięwzięcia jest podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.
Dzięki wieloletnim staraniom Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego tegoroczny finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędzie w Jaśle. Będzie to 36. edycja tej jakże prestiżowej imprezy. Zawody trwać będą trzy dni od 4 do 6 czerwca.

Turniej ma charakter wieloetapowy: zaczyna się na szczeblu szkoły, następnie są prowadzone rozgrywki międzyszkolne, powiatowe, wojewódzkie, a na zakończenie rozgrywany jest finał ogólnopolski.

W przyszłym tygodniu na obiektach Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle rywalizować będą najlepsze drużyny ze szkół podstawowych oraz gimnazjów, wyłonione w każdym województwie.

Szczegółowy program turnieju na stronie JKMiRD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj