niedziela, 29 stycznia, 2023

Coraz bliżej święta…

0
Coraz bliżej święta…
Udostępnij:

Rodzinne Spotkanie przy Choince, które odbyło się 20 grudnia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle przyciągnęło do naszej placówki dużą publiczność. Z pewnością stało się to dzięki wychowankom MDK, którzy prezentowali się na scenie w świątecznym repertuarze.

W tym dniu można było zobaczyć występ Zespołu Wokalno – Tanecznego ISKIERKI, który w barwnych, świątecznych strojach prezentował zarówno piosenki, jak i układy taneczne poruszające tematykę Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki zaśpiewali także wokaliści uczęszczający do sekcji wokalnej w MDK. Muzyczne aranżacje świątecznych przebojów odegrali z kolei wychowankowie sekcji Gry na Instrumentach. Swój udział w tym wydarzeniu mieli też młodzi aktorzy, którzy zaprezentowali na scenie krótką inscenizację. Oprócz części artystycznej w programie spotkania było także wykonywanie ozdób choinkowych, ubieranie świątecznego drzewka oraz poczęstunek dla naszych gości – kompot z suszu i słodkie pierniczki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży oraz rodzicom, dzięki którym mogliśmy wspólnie poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że Rodzinne Spotkanie przy Choince stanie się dla naszych wychowanków kolejną świąteczną tradycją.

MDK Jasło

{gallery}galerie/16_rok/spotkanie_mdk{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj