wtorek, 27 lutego, 2024

Dodatkowe pokazy filmu „Akcja Pensjonat”

0
Dodatkowe pokazy filmu „Akcja Pensjonat”
Udostępnij:

W najbliższą środę w Jasielskim Domu Kultury oraz w sali Domu Ludowego w Szebniach odbędą się bezpłatne pokazy filmu „Akcja Pensjonat”, dokumentu fabularyzowanego zrealizowanego przez Telewizję Obiektyw z Krosna. 

Pokazy dla mieszkańców Jasła odbędą się w najbliższą środę 26 października 2016 roku o godzinie 11:00 i 17:00 w Jasielskim Domu Kultury przy ul. Kołłątaja 1. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

26 października 2016 roku o godzinie 15:00 w sali Domu Ludowego w Szebniach odbędzie się pokaz filmu „Akcja Pensjonat” połączony z promocją wydawnictwa Zofii Macek „Przeżyłam dwa obozy”. To druga część, wcześniejszej publikacji pt. „Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach”. Autorka w swojej książce przedstawia postać osadzonej w obozie zakonnicy, pomagającej współwięźniom, również tym, przywiezionym z jasielskiego więzienia.

„Akcja Pensjonat” na DVD

Informujemy, że wydawnictwa płytowe z filmem „Akcja Pensjonat” są do nabycia w siedzibie Telewizji Obiektyw w Krośnie, ul. Bohaterów Westerplatte (ZBR). Szczegółowe informacje  znajdziecie Państwo na stronie www.tvobiektyw.pl i na stronie facebookowej Telewizji Obiektyw. 

TV Obiektyw