sobota, 15 czerwca, 2024

Dyskoteka międzypokoleniowa w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

0
Dyskoteka międzypokoleniowa w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle
Udostępnij:

W tym roku świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle trwało dwa dni – oprócz piątkowego pokazu filmowego „Stary człowiek i może…” odbyła się Dyskoteka Międzypokoleniowa.

W niedzielne popołudnie 25 stycznia br. zaprosiliśmy Babcie i Dziadków wraz z wnuczętami do wspólnej zabawy. Osoby, które były na Dyskotece po raz pierwszy nie kryły zadowolenia z zaproponowanej formy spędzenia czasu z dziećmi.

W programie Dyskoteki znalazły się – oprócz tańców integracyjnych – quizy sprawdzające znajomość polskich filmów i bajek oraz warsztaty rękodzieła. Młodsi przygotowali dla swoich babć i dziadków wazonik na cukierki, a starsi mogli dowiedzieć się od pani Alicji Antonik – znanego rękodzielnika z Jasła – o tym, co można zrobić z wełny i sznurka. Dużym powodzeniem cieszyły się opaski do włosów zdobione własnoręcznie wykonanymi kwiatkami. Na zakończenie zaprosiliśmy gości do udziału w prawdziwej dyskotece, przy muzyce granej przez DJ’a Grishkę.

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle nie odbyłoby się bez wsparcia dobroczyńców. Dziękujemy firmom: HABYS Sp. z o.o., Gabinetowi terapii naturalnych i poradni żywieniowo – dietetycznej AARON NATURA oraz Piekarni-Ciastkarni Jan Wątroba.

MDK