piątek, 12 sierpnia, 2022

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

0
Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Udostępnij:

29 kwietnia odbyła się XXI edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie swoje umiejętności zaprezentowało blisko 100 młodych artystów z Gminy Skołyszyn.

 

Występy dzieci i młodzieży oceniało jury w składzie: Wojciech Lepucki (nauczyciel muzyki, właściciel Szkoły Muzycznej YAMAHA w Jaśle i Krośnie); Lucyna Antas (studentka wokalistyki); Marta Gąsiorowska (kierownik GOKiCz w Skołyszynie) oraz Jadwiga Szarek (instruktor muzyki w GOKiCz).

Jury nagrodziło i wyróżniło 13 solistów i 4 zespoły:

soliści kategoria I – klasy 0-III

miejsce I – Karolina Głowacka – SP Przysieki; kl. III

                   Nauczyciel: Małgorzata Leśniak

miejsce II – Oliwia Bylinowska – SP Jabłonica; kl. I

                     Nauczyciel: Grażyna Piś

miejsce III –Natasza Litwa – SP Przysieki; kl. „0”

                     Nauczyciel: Krystyna Szot

miejsce III – Oskar Reczek – SP Przysieki; kl. II

Wyróżnienie – Martyna Furman – Kuraś – ZSP Skołyszyn; kl. I

                         Nauczyciel: Jolanta Berkowicz

soliści kategoria II – klasy IV-VI

miejsce I – Marzena Sendecka – ZSP Kunowa; kl. VI

                   Nauczyciel: Ewa Gubernat

miejsce II – Patryk Cetnar – ZSP Skołyszyn; kl. IV,

                   Nauczyciel: Urszula Czerwińska

miejsce III – Izabela Rewiś – SP Harklowa; kl. VI

                     Nauczyciel: Barbara Łacek

Wyróżnienie – Weronika Tokarz – ZSP Bączal Dolny; kl. V

                           Nauczyciel: Dorota Kosiba

Wyróżnienie – Monika Syzdek – SP Lisów; kl. V

                         Nauczyciel: Agnieszka Starzec

soliści kategoria III – gimnazja

miejsce I – Oliwia Potykanowicz –ZSP Skołyszyn; kl. I

                     Nauczyciel: Urszula Czerwińska

miejsce II – Paulina Bugajska – ZSP Skołyszyn; kl. III

                   Nauczyciel: Urszula Czerwińska

miejsce III – Izabela Cetnar– ZSP Skołyszyn; kl. III

                      Nauczyciel: Urszula Czerwińska

zespoły

I miejsce – „Skoliszclub” – ZSP Skołyszyn

                   Nauczyciel: Urszula Czerwińska

II miejsce – Zespół wokalny z kl. V – SP Jabłonica

                     Nauczyciel: Henryk Juszczyk

III miejsce – Zespół wokalny kl. IV-VI – ZSP Kunowa

                     Nauczyciel: Ewa Gubernat

Wyróżnienie – Zespół wokalno-instrumentalny z kl. I,II,III – ZSP Kunowa

                         Nauczyciel: Ewa Gubernat

dr

{gallery}galerie/konkurs_skołyszyn{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj