sobota, 13 lipca, 2024

Krusher nagrał nowy teledysk

0
Krusher nagrał nowy teledysk
Udostępnij:

W 2016 r. formacja Krusher zaliczyła wiele udanych koncertów min. z Acid Drinkers (Headbanger’s Delight Tour) , IRA (dnia miasta, Biecz), Oddział Zamknięty (Strzyżów In Rock), KSU (Ustrzyki Dolne), Hunter (Warszawa Palladium). Nagrała i wydała EP-kę „Take A Pill”, a do tytułowego utworu z tej płyty, został zarejestrowany teledysk.

We wrześniu, zespół tradycyjnie zorganizował, odbywający się co roku, Festiwal muzyki Metalowej Krushfest, którego gośćmi była legenda heavy metalu: zespól Turbo oraz koncertująca na całym świecie formacja Decapitated.

W okresie jesiennym zespołowi udało się w końcu zrealizować jeden ze swoich pomysłów. Nakręcili teledysk w dzikiej scenerii Beskidu Niskiego, z którego wywodzą się muzycy zespołu. Realizacją i montażem zajął się Karol Godek. Gościnnie na skrzypcach zagrała Ewa Borcz. Krusher pragnie podziękować Urzędowi Miasta w Jaśle za wieloletnie wsparcie, jakie udziela zespołowi oraz Regionalnemu Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie za pomoc w realizacji różnych pomysłów oraz umożliwienie korzystania z obiektów w postaci sali prób.

{youtube}lFvzOXmPQKc|400|300|0{/youtube}

/dr/