wtorek, 21 maja, 2024

Lubię zielone – spotkanie Klubu Czytających Rodzin

0
<strong>Lubię zielone – spotkanie Klubu Czytających Rodzin</strong>
Udostępnij:

W  kwietniu obchodzimy największe święto ekologiczne – Dzień Ziemi, którego celem jest szerzenie wiedzy i zwiększanie świadomości na temat ochrony środowiska.

Z tej okazji 20 kwietnia o godz. 16.00 uczestnicy Klubu Czytających Rodzin, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle spotkają się, aby porozmawiać o drzewach, które żyją dla nas, obok nas i z nami. „Zapuszczą” się w głąb lasu, aby znaleźć odpowiedzi na pytania: skąd wzięły się drzewa, jakie dają nam korzyści i dlaczego są dla nas tak ważne? Zagrają w zielone, zrobią leśną aleję, będzie wiosenne i ekologicznie.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

MBP w Jaśle