poniedziałek, 17 czerwca, 2024

„Mindfield” zaprezentował swój nowy teledysk pt. „D.A.R.K.”

0
„Mindfield” zaprezentował swój nowy teledysk pt. „D.A.R.K.”
Udostępnij:

W poniedziałek 27 lipca br. o godzinie 18:00 zespół „Mindfield” zaprezentował teledysk do utworu „D.A.R.K.” – drugiego singla promującego nowy krążek formacji zatytułowany „(W)Hole In The Head”. W teledysku gościnnie pojawił się Tomasz „Titus” Pukacki – wokalista i frontman legendarnej formacji Acid Drinkers znany szerszej publice również z programów telewizyjnych „Bitwa na głosy” i „X Factor”.

Wideoklip został zrealizowany w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Zespół Mindfield został powołany do życia początkiem roku 2008. Już rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, „Snap of Fingers”, która została świetnie przyjęta przez lokalną publiczność. Dzięki temu minialbumowi zespół trafił do radiorozgłośni (m.in.: Program 3 Polskiego Radia) i wielu muzycznych magazynów. Dostał również szanse grania koncertów wspólnie z Acid Drinkers i Comą. Rok później zespół zwyciężył Cieszanów Rock Festiwal.

W 2012 roku zespół wydał pełny album „Teeth Marks” z ośmioma autorskimi utworami. W tym samym roku zwyciężył rzeszowski festiwal „Rockowa Noc”. Początkiem 2013 roku rozpoczęły się prace nad materiałem na nową płytę, której premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu. W bieżącym roku zespół wziął udział w eliminacjach do Przystanku Woodstock, gdzie spośród ok. 600 zespołów z całej Polski dotarł do ścisłego finału.

red

{youtube}7mJavU7j1r4|400|300|0{/youtube}