piątek, 9 czerwca, 2023

Napisz o Jaśle i wygraj!

0
Napisz o Jaśle i wygraj!
Udostępnij:

Lirycznie o Jaśle? Wszystkich młodych ludzi, którym bliska jest poezja i nasza mała ojczyzna zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.
W związku z realizacją projektu rozbudowy Jasielskiego Domu Kultury i okresowymi utrudnieniami w działalności Biblioteki, rozstrzygnięcie Konkursu zostanie przesunięte na wrzesień br. Jednocześnie zostaje także przedłużony nabór prac konkursowych w kategorii „Liryczne Jasło – moje miasto”. Kategoria ta jest związana z obchodami 650.lecia nadania praw miejskich Jasłu i jest adresowana do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wiersze zawierające poetycki obraz Jasła należy nadsyłać do 10 kwietnia br. na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Ul. Kościuszki 30

38-200 Jasło

lub składać osobiście w Czytelni Głównej MBP w Jaśle przy ulicy Kościuszki 47.

Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 utwory. Zaktualizowany regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Biblioteki www.mbp.jaslo.pl.

Połącz lokalność małej ojczyzny z ogólnopolskim charakterem konkursu! Pisz, twórz, kreuj, działaj!

MBP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj