wtorek, 18 czerwca, 2024

Nasze miasto w obiektywie aparatu

0
Nasze miasto w obiektywie aparatu
Udostępnij:

25 zdjęć bierze udział we wrześniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie trwa od dzisiaj (5 października) do 18 października. Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł.

Do wrześniowego etapu konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye zgłoszono 28 zdjęć, ale tylko na jedno z 25 zdjęć można oddać swój głos raz dziennie. Zagłosować można poprzez powiększenie miniaturki wybranego zdjęcia i kliknięcie pola „ZAGŁOSUJ”. Celem głosowania internetowego jest nie tylko wyłonienie zdjęcia miesiąca, lecz przede wszystkich prezentacja prac fotograficznych uczestników konkursu i ich indywidualnego spojrzenia na Jasło.

Poniżej link do strony, na której odbywa się głosowanie.

http://www.jaslo.pl/pl/ankieta/zagosuj-na-najlepsze-zdjcie-wrzenia#overlay-context=pl/ankieta/zagosuj-na-najlepsze-zdjcie-wrzenia

Pasjonatom fotografowania przypominamy, że październik to ostatni miesiąc, w którym można dokonywać zgłoszeń do konkursu. Do 31 października br. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na „zdjęcie października” i jednocześnie na „zdjęcie roku”. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 5 zdjęć. Zgłoszenia można dokonywać pocztą lub osobiście a także poprzez serwer ftp.

Powoli konkurs dobiega końca i już niebawem poznamy nazwiska zwycięzców w konkursie na zdjęcie roku. Zdjęcie roku wybierane jest spośród wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu. Nadmieniamy, że autorzy zdjęć roku otrzymają kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

Zapraszamy do udziału!

UMJ