sobota, 13 sierpnia, 2022

Pierwszy dzień Dni Liwocza za nami

0
Pierwszy dzień Dni Liwocza za nami
Udostępnij:

Pierwszy dzień Dni Liwocza za nami. Było czadowo – mówili uczestnicy.
Wczorajsza impreza, na terenie Parku Dworskiego w Brzyskach, cieszyła się dużym powodzeniem, a wszystko to za sprawą gwiazd, które wystąpiły, m.in.: DPD, Dj Juvson, Metrowy, Doniu, Mateusz Mijal. Publiczność bawiła się znakomicie.

Już od godziny 15-tej można było wziąć udział w różnego typu grach czy konkursach i zdobyć nagrody. Dodatkowych atrakcji nie brakowało. Dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, cieszyły się karuzele. O 16-tej nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy, a godzinę później scenę przejęli artyści. Po odbytych koncertach odbyła się impreza pod gołym niebem z udziałem Dj MARCUSA, który świetnie zabawiał publikę. Młodzież, a także dorośli bawili się do rana.

Zapytaliśmy uczestników imprezy o opinie. Poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi.

Impreza super wszyscy artyści dają czadu jednak najbardziej podoba mi się Mateusz Mijal. Jestem tu po raz pierwszy i na przyszły rok myślę także zagościć – mówi Karolina Pieniądz.

Wszyscy wokaliści podobają mi się bardzo. Mieszkam tu od urodzenia ale po raz pierwszy mogę na żywo ujrzeć Donia. Myślę, że jest to duża atrakcja dla gminy, ponieważ osoby słuchające rapu mają możliwość słuchania jej wyłącznie w radiu czy telewizji, a dzięki takim koncertom fani mogą ujrzeć artystów na żywo – mówi Klaudia Dziedzic.

– Wraz ze znajomymi bawimy się świetnie. Z roku na rok imprezy są coraz lepsze. Trudno by było żebym sam sobie do gustu wpadł aczkolwiek jak dla mnie Metrowy, Doniu czy też Mateusz Mijal zrobili sto procent tego co powinni – mówi DPD.

Uważam, że dzisiejsze Dni Liwocza są bardzo fajne jest dużo atrakcji, ludzi. Mateusz Mijal najbardziej przypadł mi do gustu, muzyka którą tworzy jest znakomita. Widać, że organizatorzy bardzo się postarali i zapewnili wszystkim naprawdę ogromną rozrywkę . Jeśli w przyszłym roku impreza odbędzie się znowu, będę na pewno niezależnie od tego, kto pojawi się na scenie – dodaje Ania Tocka.

Bawię się świetnie najbardziej w pamięci utkwił mi koncert Donia gdyż uwielbiam jego muzykę. Dzisiaj po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć jego występ na żywo –- Krzysiek Sajdak.

Jestem zaskoczony tak dużą frekwencją. Widać, że ludzie są szczęśliwi i dobrze się bawią. Jestem miło zaskoczony występem DPD – uczestnik imprezy.

Organizatorzy z każdym rokiem coraz to bardziej podnoszą sobie poprzeczkę i oby tak było dalej. Jedyną rzeczą ,której brakuje, to jest zdecydowanie za mało Toi-Toi z racji tego, że jednak jest trochę ludzi, a wiadomo gdzie się piana leje to i takie miejsce trzeba odwiedzić, a poza tym ceny jeśli chodzi o konsumpcję są wysokie. Jeśli chodzi o wokalistów to nie jestem jakimś wielkim fanem raperstwa, gdyż wychowałem się na zupełnie innej muzyce natomiast bardzo mile zaskakuje mnie Mateusz Mijal i jego ostatni numer może stać się nawet hitem – komentuje Waldek Pi.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z imprezy.

 Klaudia Kosiba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj