Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Produkcja Telewizji Obiektyw nagrodzona w konkursie „To nas dotyczy”

469

Już po raz czwarty Telewizja Obiektyw została nagrodzona główną nagrodą w Konkursie Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”. Film „Wykuci w ogniu” otrzymał Kryształowy Ekran w kategorii „Zwyczajni niezwyczajni”.

Konkurs został zorganizowany już po raz siedemnasty przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. W tegorocznej edycji wzięło udział 18 telewizji, które zgłosiły łącznie 105 materiałów. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: Moja Mała Ojczyzna, News, Zwyczajnie niezwyczajni oraz Społecznie wrażliwi. Wśród laureatów są także Telewizja Olsztyn i Twoja Telewizja Morska z Wejherowa.

„Wykuci w ogniu” opowiada o fundacji, której celem jest aktywizacja osób wykluczonych społecznie, a także propagowanie artystycznej wrażliwości w społeczeństwie.
Wręczenie statuetek Kryształowego Ekranu nastąpi podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej i Forum Telewizji Lokalnych w 2021 roku. W ubiegłym roku, w kategorii „Moja Mała Ojczyzna” zwyciężył dokument fabularyzowany Telewizji Obiektyw „Łukasiewicz nafciarz romantyk”.

Redakcja TV Obiektyw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj