poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zwycięska fontanna

0
Zwycięska fontanna
Udostępnij:

Zdjęcie fontanny w parku miejskim wykonane przez Konrada Maziarza wygrało w internetowym głosowaniu na zdjęcie maja. Autor otrzyma 100 zł, a jego zdjęcie w drugim etapie rywalizować będzie o miano zdjęcia roku.

W głosowaniu internetowym, które trwało od 3 do 16 czerwca udział brało 36 zdjęć. Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzcą zostaje autor zdjęcia, które uzyskało najwięcej głosów internautów. Niestety z przykrością stwierdzamy, że usiłowano naruszyć zasady konkursu i ogłoszenie zwycięzców możliwe było dopiero po weryfikacji głosowania. Warto pamiętać o idei konkursu, którą jest przedstawienie walorów turystycznych Jasła i ukazanie zmian w nim zachodzących. Niech ona będzie głównym celem naszego głosowania.

 

Autorem zwycięskiego zdjęcia jest Konrad Maziarz, natomiast zestawy promocyjne trafią do Pawła Rączki i Klaudyny Kosiek.

Przypominamy, że konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym etapie wybierane będą zdjęcia miesiąca (głosowanie internautów), w drugim zdjęcie roku (wybór zdjęcia przez komisję). Autor zdjęcia miesiąca otrzyma 100 zł, autorzy zdjęć roku kolejno: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 750 zł.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

– zrób zdjęcie związane z Jasłem

– zgłoś je do konkursu fotograficznego

– wygraj nagrody i upominki z Jasła

Do końca czerwca można dokonywać zgłoszeń do konkursu na najlepsze „zdjęcie czerwca”, wybierane przez internautów. Głosowanie internetowe trwać będzie przez 14 dni po opublikowaniu wszystkich zdjęć zgodnych z założeniami konkursu. Każde zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie autora oraz max. 5 zdjęć. Zgłoszenia można dokonywać pocztą lub osobiście a także poprzez serwer ftp.

Szczegóły w regulaminie konkursu na oficjalnej stronie Miasta Jasła pod linkiem: http://www.jaslo.pl/pl/page/konkurs-fotograficzny-jas%C5%82o-fotoey

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ