wtorek, 21 marca, 2023

Nabór jeszcze trwa!

0
Nabór jeszcze trwa!
Udostępnij:

Pływanie i rugby na wózkach – już wkrótce młodzi niepełnosprawni sportowcy zaczną treningi!

 

Przeczytaj artykuł: Jaślanie na paraolimpiadzie? Pozwólmy im na to!

Dobiegają końca przygotowania do rozpoczęcia zajęć drużyn sportowych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Na początek ruszamy z drużyną pływacką i rugby na wózkach.

Nasz pomysł przyjęty został przez wszystkich bardzo dobrze, mamy nadzieję, że realizacja zadania pójdzie równie sprawnie. Partnerzy projektu w pełni zaangażowali się w planowane działania, wspólnie dopinamy jeszcze szczegóły organizacyjne.

W przyszłym tygodniu planujemy spotkanie z rodzicami i dziećmi, które będą członkami drużyn sportowych. Chętnych już mamy, ale wciąż czekamy jeszcze na nowe zgłoszenia. Rozejrzyjmy się wokół, poszukajmy kandydatów na przyszłych paraolimpijczyków. Oferta adresowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu powiatu jasielskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych. Jeśli będzie zainteresowanie, to powołamy do życia także drużyny seniorów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją Twoje Jasło:

e-mail: redakcja@ twojejaslo.pl

lub telefonicznie

13 446 74 73
kom. 502 146 485

Partnerami projektu są: MOSiR w Jaśle, Klub Sportowy „Speed” Jasło, Medyczna Szkoła Policealna w Jaśle, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle (ul. Rafineryjna), portal Twoje Jasło.

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj