piątek, 19 sierpnia, 2022

Relacja z pikniku SZOT

0
Relacja z pikniku SZOT
Udostępnij:

Wczoraj w Harklowej odbył się piknik SZOT – Swoje Zdrowie Otocz Troską. Cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na moją rehabilitację, gdyż 15.09.2014 r., jadę na turnus rehabilitacyjny do kliniki w Tajęcinie. Być może, a nawet bardzo prawdopodobne, że dzięki pomocy dobrych ludzi, spełnia się moje marzenie o samodzielnym chodzeniu.
Piknik rozpoczął się tuż po godzinie 15. Imprezę prowadził Dj Lukas, a piknik zaczął się od pokazu judo. Na pikniku była też Telewizja Rzeszów, która przeprowadziła z nami wywiad. Pojechaliśmy do naszego domu, żeby pokazać, w jakim fatalnym stanie jest droga do mojego domu. Prosimy Gminę Skołyszyn o jej utwardzenie od 4 lat. Bezskutecznie.

Na piknik wróciłam po 18. Było niesamowicie dużo ludzi. Po 19. był bity rekord w jednoczesnym jedzeniu jabłek. W ciągu 5 minut, jedna osoba musiała zjeść jedno jabłko.

Po biciu rekordu nastąpił czas na podziękowania. Ja podziękowałam Ewie Wawro, od której reportażu wszystko się zaczęło oraz wszystkim, którzy mieli cokolwiek wspólnego z organizacją tego pikniku. Podziękowałam też mojemu mężowi Pawłowi i dziękuję mu jeszcze raz za zorganizowanie tej imprezy, bo był jej głównym organizatorem.

Po podziękowaniach była licytacja, gdzie można było wylicytować np. przelot samolotem.

Potem odbyło się losowanie nagród z cegiełek.

Następnie zagrał zespół Ubuntu i wystąpiła gwiazda wieczoru, czyli Nowator.

Potem była dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadził Dj Lukas.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pikniku serdecznie dziękuję, zarówno sponsorom jak i osobom, które pomogły nam w organizacji oraz wszystkim darczyńcom. Dziękuję.

Ewelina Szot

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj