wtorek, 6 czerwca, 2023

Rodzice Sebastiana dziękują za pomoc

0
Rodzice Sebastiana dziękują za pomoc
Udostępnij:

Po naszym artykule o niepełnosprawnym Sebastianie akcja zbiórki zużytych nakrętek przybrała na sile. Przez rok udało się zebrać aż 2,5 tony nakrętek i cały czas ich przybywa. Przekazujemy gorące podziękowania od rodziców dziecka.
O historii Sebastiana pisaliśmy tutaj: Sebastian potrzebuje naszej pomocy

„Drodzy Państwo, pragniemy z serca podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla naszego niepełnosprawnego synka Sebastiana Machosia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Właścicieli sieci sklepów MPM, którzy sami zaproponowali swoje sklepy, jako punkty odbioru nakrętek, jak również organizują transport tych nakrętek do naszej miejscowości. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Dziękujemy również właścicielom pozostałych sklepów, dyrektorom szkół i nauczycielom, placówkom i zakładom pracy, które również umożliwiły nam prowadzenie tej akcji, nie chcielibyśmy nikogo pominąć. Dziękujemy również za wyrozumiałość, bo jest to długa akcja.

Nie możemy oczywiście pominąć wszystkich, począwszy od najmłodszych do najstarszych, którzy te nakrętki przynoszą – serdecznie dziękujemy.

Od ukazania się artykułu o naszym synku w zeszłym roku do chwili obecnej, z Państwa pomocą udało nam się uzbierać około 2,5 tony nakrętek i cały czas ich przybywa. Akcja trwa nadal.

Dziękujemy również Państwu za przekazanie 1% podatku dla Sebastiana, za każdą podjętą inicjatywę, za każdy ciepły gest, dobre słowo…

Dzięki Państwa wsparciu możemy naszemu synowi zapewnić leczenie, rehabilitację, które przynoszą efekty, co można zobaczyć na stronie internetowej www.sebastianmachos.pl

Z całego serca raz jeszcze wszystkim Państwu dziękujemy i życzymy by dobro do Państwa wracało.

wdzięczni rodzice

Małgorzata i Grzegorz Machoś”

W tym roku również można przekazać jeden 1% dla Sebastiana Machoś

SEBEK 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj