środa, 21 lutego, 2024

Bezdomna suczka Heca i 6 szczeniaków szukają domu!

0
Bezdomna suczka Heca i 6 szczeniaków szukają domu!
Udostępnij:

Na prośbę Czytelniczki szukamy domu dla bezdomnej suczki i jej szczeniąt.

Suka oszczeniła się w opuszczonym domu w Jedliczu, ale ktoś ją zauważył i do przechowalni trafiła 13 marca, tuż przed dużymi, marcowymi mrozami, dzięki temu udało się im przeżyć.

Suczka jest młoda, łagodna. Ma ok. 3 lata, jest szorstkowłosa, średniej wielkości, sięga do kolana. Szczeniaki mają w tej chwili ok. 4-5 tygodni (na zdjęciach miały ok. 2 tyg.) Jest 5 suczek i jeden piesek (czarny z białą „obróżką”).

Jeżeli nie znajdą domów zostaną odwiezione do schroniska, a tam w tak ogromnym skupisku psów czekają na nie niebezpieczne choroby i będą tylko kolejnym psim nieszczęściem w ogromnym morzu cierpienia i tęsknoty.

tel. do kontaktu w sprawie szczeniaków: 602 236 994 lub 669 523 935

Nie zapominajmy:

Pies nie jest rzeczą, ani zabawką i decyzja o posiadaniu psa musi być przemyślana, bo jest to zobowiązanie na kilkanaście lat. Nie może to być chwilowy kaprys dziecka, któremu pies szybko się znudzi i zostanie wyrzucony na ulicę, albo trafi do schroniska, albo po jakimś czasie okaże się, że dziecko ma alergię. Odpowiedzialni rodzice zanim wezmą zwierze do domu, powinni sprawdzić, czy dziecko, albo któryś z domowników nie ma uczulenia na sierść, czy ma się kto zaopiekować zwierzakiem podczas wyjazdów.

Szczeniaki zostaną wydane jedynie w ODPOWIEDZIALNE ręce po podpisaniu umowy adopcyjnej.

ew

{gallery}galerie/pieski_Ewa{/gallery}