środa, 21 lutego, 2024

COVID-19 w UMJ

0
COVID-19 w UMJ
Udostępnij:

U jednego z pracowników Urzędu Miasta w Jaśle potwierdzono zakażenie wirusem COVID-19. Osoba zakażona przechodzi chorobę bezobjawowo i pozostaje w izolacji.

Informację o potwierdzeniu zakażenia COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Miasta w Jaśle uzyskana została wczoraj (2 września). – Niezwłocznie nawiązaliśmy kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaśle (PSSE) oraz podjęliśmy działania mające na celu zabezpieczenie zarówno klientów, jak i pracowników urzędu, przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa – informuje rzecznik prasowy UMJ Agata Koba.

Osoba zakażona przechodzi chorobę bezobjawowo i pozostaje w izolacji. Nie ma dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nie jest pracownikiem bezpośrednio obsługującym klientów i miała ograniczony kontakt z innymi pracownikami. Ostatni raz w pracy była w piątek (28 sierpnia). Osoby, które miały z nią bezpośredni kontakt zostały powiadomione o tym fakcie i obecnie nie świadczą pracy w urzędzie.  

Urząd Miasta w Jaśle nieprzerwanie pracuje i obsługuje klientów przy wprowadzeniu dodatkowych obostrzeń, które mogą prowadzić do wydłużenia czasu realizacji spraw, za co przepraszamy.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, załatwianie spraw z urzędem elektronicznie za pośrednictwem ePUAP, poczty elektronicznej oraz telefonicznie, a także ograniczenie wizyt bezpośrednich do niezbędnego minimum. Ponadto, załatwiając sprawy w urzędzie, bardzo prosimy o stosowanie środków ochrony osobistej – przypomina A.Koba.

/red/