wtorek, 18 czerwca, 2024

Spacer badawczy, kawiarnia obywatelska, ankieta – konsultacje dotyczące Centrum Techniki

0
Spacer badawczy, kawiarnia obywatelska, ankieta – konsultacje dotyczące Centrum Techniki
Udostępnij:

W najbliższy piątek i sobotę (13 i 14 kwietnia) odbędą się dwie formy konsultacji z mieszkańcami dotyczące Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle. 13 kwietnia zapraszamy do kawiarni obywatelskiej, a 14 kwietnia na spacer badawczy. W wolnej chwili prosimy również o wypełnienie ankiety.

Spacer badawczy po Centrum Techniki

Celem spaceru badawczego będzie poznanie potrzeb mieszkańców i zbadanie opinii na temat zaproponowanych w projekcie rozwiązań i funkcjonalności. Podczas spaceru zostanie omówiony projekt i propozycja programowa Centrum na podstawie planów i wizualizacji (czas trwania niewiele ponad 1 godz.). Spacer odbędzie się 14 kwietnia, o godz. 13, miejsce spotkania: dziedziniec Szkoły Podstawowej  nr 2 im. Marii Konopnickiej, przy ulicy Koralewskiego w Jaśle. Poprowadzą go badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA (Warszawa).

Kawiarnia Obywatelska

W Centrum przewidziano szeroki program dla osób w wieku 50+. Dlatego bardzo chętnie poznamy Państwa opinie i potrzeby w zakresie planowanego programu. Badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA będą czekać na mieszkańców Jasła w piątek, 13 kwietnia, w godzinach 10.30-12.30, w kawiarni KEKS na Rynku. Podczas swobodnych rozmów zebrane zostaną opinie na temat proponowanych rozwiązań w Centrum.

Ankieta

Zachęcamy również mieszkańców do wyrażenia swojej opinii dotyczącej planowanego Centrum poprzez ankietę. Jej głównym celem będzie określenie zainteresowania mieszkańców regionu ofertą Centrum. Państwa opinie pozwolą przygotować bardziej atrakcyjną ofertę programową. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie trwa ok. 10 minut. 

 https://ankieteo.pl/survey/Jaslo

Urząd Miasta w Jaśle