czwartek, 23 marca, 2023

Trwają konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Jasła

0
Trwają konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Jasła
Udostępnij:

Burmistrz Miasta Jasła zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Jasła na lata 2014 – 2020 (GPR). Konsultacje rozpoczęły się 28 lutego br. i będą prowadzone do 29 marca br.

Do udziału w konsultacjach społecznych uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Jasła, a w szczególności: mieszkańcy obszaru rewitalizacji, właściciele bądź podmioty zarządzające nieruchomościami znajdującymi się na obszarze rewitalizacji, a także podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze miasta działalność gospodarczą. Celem konsultacji jest zebranie uwag i propozycji odnośnie przedstawionego projektu GPR od grup osób i podmiotów zainteresowanych.

Konsultacje odbywają się w kilku formach. Jedną z nich było otwarte spotkanie konsultacyjne z interesariuszami, umożliwiające omówienie i ocenę projektu GPR dla Jasła na lata 2014 – 2020, które odbyło się 14 marca br. w sali multimedialnej Jasielskiego Domu Kultury. Po spotkaniu odbył się spacer studyjny. Jedno i drugie prowadzili eksperci z Biura Projektów Rewitalizacji S.A. w Katowicach.

Uwagi, propozycje i opinie można również zgłaszać w formie papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione i podpisane formularze należy dostarczyć do Urzędu Miasta w Jaśle lub bezpośrednio do Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Miasta w Jaśle, II piętro, pokój 215 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle, drogą pocztową (ul. Rynek 12, 38-200 Jasło), bądź drogą elektroniczną (wsir@um.jaslo.pl).

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu konsultacji wraz z formularzem konsultacyjnym są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://um_jaslo.bip.gov.pl – zakładka „Ogłoszenia” oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle http://jaslo.pl – baner „Rewitalizacja Miasta Jasła”. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Promocji Miasta w Urzędzie Miasta w Jaśle, tel. 13 44 86 342.

UMJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj