czwartek, 23 marca, 2023

#ZASMAKUJ w JAŚLE … na wynos

0
#ZASMAKUJ w JAŚLE … na wynos
Udostępnij:

Decyzją rządu po raz kolejny ograniczona została działalność lokali gastronomicznych. Nie jest możliwa obsługa gości na miejscu, a dozwolone jest jedynie przygotowywanie jedzenia na wynos lub z dowozem. Chcąc wesprzeć jasielską branżę gastronomiczną, szczególnie dotkniętą przez pandemię wirusa COVID-19, Miasto Jasło wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (CITIK) przygotowało akcję promocyjną pn. #Zasmakuj w Jaśle … na wynos, do której chcielibyśmy Państwa zachęcić.

Zasady akcji są bardzo proste. Na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce BIZNES oraz CITIK, a także na Facebooku publikowana i na bieżąco aktualizowana jest lista jasielskich lokali serwujących jedzenie na wynos i/lub z dowozem. Z tej gastronomicznej bazy odzwierciedlającej kulinarną mapę Jasła może skorzystać każdy bez żadnych ograniczeń. Gorąco do tego zachęcamy. Pomóżmy sobie wzajemnie. Wykorzystajmy ten czas na wypróbowanie menu z nowych miejsc. Każde zamówienie ma przecież ogromne znaczenie.

Masz restauracje, bar czy kawiarnie w Jaśle? Przygotowujesz jedzenie na wynos lub z dowozem do domu? Nie ma Cię jeszcze w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości tel. +48 13 44 86 371, mail:  wp@um.jaslo.pl

Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj