wtorek, 16 kwietnia, 2024

Czarni Jasło-Wisłok Strzyżów

0
Udostępnij:

W zakończonym niedawno sparingowym pojedynku dwóch czwartoligowców, lepszym okazał się zespół gospodarzy Czarnych Jasło pod wodzą trenera Roberta Podkulskiego wygrywając 3:2.
Gospodarze wszystkie trzy bramki zdobyli jeszcze przed przerwą.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Kulig,następnie wynik podwyższył na 2:0 Borowiec a bramkę trzecią dla gospodarzy ustalającą wynik do przerwy zdobył ponownie Kulig.W drugiej połowie po zmianach przeprowadzonych przez obu trenerów gra się wyrównała a skuteczniejsi w tej części okazali się zawodnicy Wisłoka Strzyżów zdobywając dwie bramki.Warto zauważyć ze był to pierwszy w okresie przygotowawczym mecz kontrolny rozegrany na trawiastym boisku w dosyć trudnych warunkach.
Licznie zgromadzeni kibice mogli być zapewne zadowoleni z gry i wysokiego prowadzenia drużyny w pierwszej połowie meczu i oby to był dobry prognostyk przed czekającymi Czarnych meczami ligowymi.

Czarni Jasło – Wisłok Strzyżów 3-2(3-0)

Czarni: Biernacki (46. Mocek) – Nabożny, Setlak, Kostrząb (55.Trybek), Dziedzic, Borowiec,Urban (46.Podgórski), Szopa (74. Garbarz), Kulig (75. Piwowar), Grzesiak (80. Sury), Warchoł.