środa, 19 czerwca, 2024

Dzisiaj w Jaśle Tour de Pologne

0
Dzisiaj w Jaśle Tour de Pologne
Udostępnij:

Dzisiaj przez nasze miasto przejadą zawodnicy biorący udział w międzynarodowym wyścigu kolarskim 73 Tour de Pologne. Czwarty etap wyścigu rozpocznie się w Nowym Sączu, a zakończy w Rzeszowie. W sumie zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 218 km.
Pagórkowaty odcinek czwartego etapu prowadzi przez malownicze fragmenty Małopolski i Podkarpacia. Kolarze przejadą również ulicami naszego miasta: 3-go Maja (wjazd od Trzcinicy), Hugona Kołłątaja, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Lwowska i Bieszczadzka (wyjazd na Warzyce).

W związku z organizacją IV etapu 73 Tour de Pologne na terenie Miasta Jasła należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych dróg przejazdu na drogach, przez które będą przejeżdżać kolarze.

Przewidywany wjazd kolarzy na teren Jasła to godz.: 14.30 – 14.40, a wyjazd 14.40 -14.50. Utrudnienia i zamknięcie ruchu kołowego na niektórych odcinkach wyżej wymienionych ulic, może nastąpić na ok. 30 minut przed przyjazdem kolarzy.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania i dopingowania

UMJ