Natalia Nocula wygrała turniej w Budapeszcie

0
Natalia Nocula wygrała  turniej w Budapeszcie
Udostępnij:

W dniach 2-3.05.2015 w stolicy Węgier Budapeszcie odbył się bardzo mocny i duży turniej judo. Na węgierskich matach wystąpiło 1250 zawodników z 19 państw między innymi z Izraela, Azerbejdżanu, Danii, Ukrainy, Czech, Rosji.
Nasz klub reprezentowało 16 zawodników, którzy podjęli próbę walki w tak mocnych zawodach.

Najlepiej z naszej drużyny zaprezentowała się Natalia Nocula, która wywalczyła złoty medal w kategorii wagowej do 40 kilogramów. Wysoko punktowane miejsca zajęły również Katarzyna Kolbusz (V miejsce w kategorii wagowej do 48 kg) oraz Oliwia Brągiel (V miejsce w kategorii wagowej do 44 kg). Na siódmych pozycjach uplasowały się Paulina Górniak (57kg) oraz Joanna Nocula (52kg).

Pozostałym naszym zawodnikom niestety nie udało się dotrzeć do punktowanej strefy podczas tych zawodów.

Dla wielu naszych zawodników udział w tak mocnych i prestiżowych zawodach był pierwszym takim startem w sportowej karierze dlatego mamy nadzieję, że doświadczenie, które zdobyli będzie procentować w kolejnych turniejach.