sobota, 13 sierpnia, 2022

Piłkarski Turniej Samorządów

0
Piłkarski Turniej Samorządów
Udostępnij:

Wczoraj, z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, na terenie „Orlika” w Ogródku Jordanowskim odbył się Piłkarski Turniej Samorządów, w którym wzięło udział sześć drużyn: Urząd Miasta Jasła, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Gmina Dębowiec, Gmina Brzyska, Gmina Osiek Jasielski, Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców.

Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Jaśle. Poprowadził je Wojciech Piękoś, p.o. Naczelnika Wydziału Promocji i Spraw Społecznych.

 – Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego zaprosiliśmy wszystkie Gminy, które są w Powiecie Jasielskim, aby mogły uczestniczyć w Piłkarskim Turnieju Samorządów. (…) Przyjechali przedstawiciele Gminy Brzyska, Przedstawiciele Gminy Osiek Jasielski z wójtem Mariuszem Pykoszem, Urząd Miasta w Jaśle z radym Krzysztofem Czeluśniakiem, przedstawiciele Gminy Dębowiec oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców. – informuje Wojciech Piękoś. Turniej rozgrywamy na „Orliku” w Ogródku Jordanowskim, dzięki uprzejmości pana burmistrza Andrzeja Czerneckiego, który udostępnił nam to miejsce, gdzie możemy się tu dzisiaj spotkać – dodaje.

Pogoda niestety nie dopisała uczestnikom wydarzenia, ale mimo to turniej obfitował w wiele rewelacyjnych bramek, indywidualnych akcji oraz zaciętej gry wszystkich zawodników. W przerwach na wszystkich czekała ciepła zupa grochowa.

Mam nadzieję, że to wydarzenie nabierze charakteru cyklicznego i co roku będziemy uczestniczyć w takim turnieju. Padła też nieoficjalna propozycja, aby to zwycięzca tegorocznego turnieju organizował taki turniej w przyszłym roku – komentuje Adam Kmiecik, starosta jasielski.

Klasyfikacja generalna:

I miejsce –  drużyna Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców

II miejsce – drużyna Urząd Miasta w Jaśle

III miejsce – drużyna Gmina Osiek Jasielski

IV miejsce – drużyna Starostwo Powiatowe w Jaśle

V miejsce – drużyna Gmina Brzyska

IV miejsce – drużyna Gmina Dębowiec

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się…….., królem strzelców został Łukasz Kalityński, a najlepszym bramkarzem …..

Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i pucharów wszystkim zespołom wręczył Adam Kmiecik – starosta jasielski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.

{gallery}galerie/turniej{/gallery}

Weronika Samborska

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj