wtorek, 18 czerwca, 2024

Ruszają aukcje! Ratujmy JKS Czarni Jasło

0
Ruszają aukcje! Ratujmy JKS Czarni Jasło
Udostępnij:

Już za kilka dni czeka nas wielkie, sportowe a zarazem społeczne wydarzenie pod hasłem: Ratujmy JKS. 23 lutego odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy Czarnymi Jasło, a Sandecją Nowy Sącz.
Nasz trzecioligowy JKS Czarni 1910 Jasło ma spore problemy finansowe. W myśl maksymy „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, Sandecja Nowy Sącz włączyła się do akcji, która ma na celu pomóc wyjść jasielskiemu klubowi z tarapatów. Obie drużyny rozegrają ze sobą mecz sparingowy. Wpływy z wejściówek (bilety po 7 zł, bilety cegiełki po 100 zł) mają pomóc zespołowi z Jasła w dalszej działalności. Będzie sporo dodatkowych atrakcji dla kibiców.

 

Jedną z poza meczowych form wspierania całej akcji jest licytacja gadżetów i pamiątek, które przedsięwzięcia otrzymali od znanych klubów, piłkarzy i sympatyków JKS Czarnych Jasło. Jeszcze w tym tygodniu aukcje pojawią się na serwisie allegro.pl.

W tym celu na serwisie aukcyjnym uruchomiony został oficjalny profil JKS Czarnych 1910 Jasło o loginie: czarnijaslo.

– Nasze prośby o przekazanie gadżetów spotkały się z bardzo dobrym odzewem ze strony klubów – mówi Sebastian Osuch, główny organizator meczu. – Kilkanaście gadżetów mamy już fizycznie u siebie a na kolejne czekamy. Wiele osób nadal szuka ciekawych pamiątek, które mogą przekazać i które będą, jeżeli zajdzie taka potrzeba, licytowane nawet po całym charytatywnym meczu. Perełką w naszej kolekcji jest koszulka Ikera Casillasa z Realu Madryt z podpisami całej hiszpańskiej drużyny oraz piłka z podpisami zawodników tego madryckiego klubu. Oba gadżety przez prywatne kontakty przekazał nam zawodnik sądeckiego klubu: Ruben Sanchez Montero. Oprócz tego otrzymaliśmy piłki Zagłębia Lubin oraz Floty Świnoujście z podpisami zawodników, koszulkę Tatrana Presov z podpisami zawodników, koszulkę i piłkę Cracovii z podpisami zawodników. Wiele klubów jest w trakcie przesyłania nam kolejnych gadżetów które będą nie mniej ciekawe i atrakcyjne kolekcjonersko o czym będziemy na bieżąco informować. Z gadżetów poza piłkarskich, od jednego z naszych kibiców, otrzymaliśmy koszulkę hokejową Cracovii Kraków z podpisami mistrzów Polski z roku 2011, a pan Andrzej Czajka przekazał z prywatnej kolekcji srebrny i brązowy medal siatkarzy Resovii Rzeszów wraz z kalendarzami z podpisami zawodników. Na bieżąco za pośrednictwem mediów i portali społeczniościowych będziemy informować państwa o kolejnych gadżetach, jakie otrzymamy i sukcesywnie będziemy je wystawiać na aukcję – informuje Osuch.

Ewa Wawro

{gallery}galerie/aukcja_mecz{/gallery}