poniedziałek, 4 marca, 2024

Ruszyły zapisy na IV Bieg Lotnej w Haczowie!

0
Ruszyły zapisy na IV Bieg Lotnej w Haczowie!
fot. Waldemar Czado
Udostępnij:

3 lipca już po raz czwarty Haczów (województwo podkarpackie, powiat brzozowski) gościć będzie biegaczy i zawodników nordic walking z całego regionu oraz dalszych zakątków Polski! Bieg Lotnej to wspaniała okazja, żeby odwiedzić to urokliwe miasteczko kryjące w swoich granicach wiele atrakcji.  W tym roku bieg odbędzie się wspólnie z obchodami Lata w Haczowie. Niezwykłe atrakcje i aktywności czekają także na najmłodszych!

Po zeszłorocznym udanym debiucie i świetnej frekwencji na dystansach dla dzieci i młodzieży także i w tym roku zorganizowane będą biegi dla młodych adeptów biegania. Od 200 m dla maluchów, po solidne 1000 m dla 7- i 8-klasistów. 

Na dorosłych biegaczy czekają dwie trasy 13-kilometrowy Bieg Lotnej oraz Piątka Wyżykowskiego – w tym roku z dzięki rundce przez Haczów licząca ponad 6 km! Dla tych, którzy biegać nie lubią, ale chodzić, zwłaszcza z kijami owszem, mamy też konkurencję nordic walking, którą rozegramy na krótszej trasie. Na wszystkich zawodników czekać będą niezwykłe torby – szare lub miętowe z napisem wykonanym techniką linorytu.

Ponadto melomanów małych i dużych zapraszamy na koncert Orkiestry dętej z Haczowa oraz występy mażoretek, a na łasuchów czekać będzie food truck oraz lody. Od godziny 13 poza atrakcjami biegowymi dzieci mogą skorzystać z dmuchańców i masy innych atrakcji.

Zmagania uczestników oraz inne atrakcje Dnia Gminy zwieńczy koncert Enej w urokliwym haczowskim parku.

A zatem przyjechać warto całymi rodzinami. Dla każdego znajdzie się tu ciekawe zajęcie!

Do zobaczenia w Haczowie już 3 lipca!

Film z III edycji Biegu: https://fb.watch/cZMXQwFsXQ/

Data: 3 lipca 2022 roku
Dystans Biegu: 13 km, 6 km, dystans kategorii Nordic Walking: 6 km

Formularz rejestracyjny: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

Więcej informacji na stronie: http://haczow.pl/bieg

Profil FB: https://www.facebook.com/Bieg-Lotnej-w-Haczowie-109637363701093/