poniedziałek, 22 lipca, 2024

Sportowe wakacje na twoim osiedlu

0
Sportowe wakacje na twoim osiedlu
Udostępnij:

Na poszczególnych jasielskich osiedlach ruszyła kolejna edycja programu „Trener osiedlowy”. Zajęcia prowadzone są cztery razy w tygodniu, po cztery godziny dziennie i trwać będą do 25 sierpnia.

Program adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła, a jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Oprócz zajęć sportowych na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Zajęcia odbywać się będą na osiedlach: Kopernika (przy SP nr 4), Rafineria (ZSM nr 1), Mickiewicza (boisko Orlik przy ul. Szkolnej), Śródmieście (boisko Orlik przy ul. Śniadeckich), Sobniów – Górka Klasztorna (ZSM nr 5 i teren rekreacyjny przy ul. Kwiatowej), Gamrat-Krajowice (obiekty sportowe ZSM nr 2), Hankówka (obiekty sportowe), Ulaszowice-Brzyszczki (ZSM nr 6), Bryły-Kaczorowy (obiekty sportowe) oraz na obiektach MOSIR Jasło.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych osiedli znajdują się na osobnych plakatach i ulotkach.

Program realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Serdecznie zapraszamy do zabawy z „Trenerem Osiedlowym”.

Urząd Miasta w Jaśle