wtorek, 27 lutego, 2024

Sukcesy judoków ASW JUDO JASŁO i AKADEMII JUDO DĘBOWIEC

0
Sukcesy judoków ASW JUDO JASŁO i AKADEMII JUDO DĘBOWIEC
Udostępnij:

Końcówka roku to pracowity czas dla naszych judoków, którzy co tydzień biorą udział w zawodach sportowych rozgrywanych na terenie nasze województwa.
Najpierw byliśmy organizatorem turnieju o Puchar Wójta Gminy Dębowiec, który odbył się w dniu 30.11.2013 w Zarzeczu. W zawodach tych brała udział rekordowa liczba naszych wychowanków bo ponad 100 co bardzo cieszy, gdyż to dowód, że judo w naszym regionie rozwija się, o czym mogli przekonać się zaproszeni na imprezę sportową goście. W trakcie zawodów gościliśmy Pana Zbigniewa Staniszewskiego – Wójta Gminy Dębowiec, Pana Antoniego Wydro – kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Panią Irenę Inglot – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zarzeczu.

Turniej rozegrany został w sympatycznej atmosferze, dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Gminę Dębowiec, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie oraz Pana Antoniego Wydro.

Zawodnicy naszych klubów prowadzonych przez trenerów Przemysława Czarneckiego, Karola Śmietanę oraz Łukasza Pacochę wywalczyli 74 medale.

W dniu 07.12.2013 nasi wychowankowie pojechali do Jarosławia, by wziąć udział w Mikołajkowych Zawodach Judo Dzieci, które co roku organizowane są przez klub KOLPING JAROSŁAW. Podczas tych zawodów nasz klub reprezentowała sześcioosobowa drużyna, która wspaniale się zaprezentowała. Wszyscy nasi zawodnicy wrócili do Jasła z medalami.

Złote medale podczas turnieju w Jarosławiu wywalczyli :

– Mateusz Kluszczyk

– Patryk Zawadzki

Srebrne medale zdobyli:

– Konrad Zawadzki

– Oliwia Górniak

– Amelia Kwaśniewska

Natomiast brązowy medal zdobyła Roksana Węgiel.

Więcej o naszych sukcesach można poczytać na naszej stronie www.judo-jaslo.pl

UKS ASW-JUDO JASŁO

{gallery}galerie/judo4_2013{/gallery}