poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Dachowanie skody po zderzeniu z tirem

0
Dachowanie skody po zderzeniu z tirem
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce na drodze relacji Nowy Żmigród – Gorlice. W Mytarzy osobowa skoda dachowała po zderzeniu z tirem. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu. W wypadku ucierpiała pasażerka skody, która z obrażeniami trafiła do szpitala.
Wczoraj dyżurny komendy został powiadomiony, że w Mytarzy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia ustalili wstępne okoliczności wypadku.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący ciężarowym iveco jechał w kierunku Gorlic. W Mytarzy skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie zauważył wyprzedzającej go skody citigo. Wskutek zderzenia się pojazdów „osobówka” dachował, po czym wpadła do przydrożnego rowu.

W wypadku ucierpiała 60-letnia pasażerka skody, która z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zostali ranni. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację  fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj