wtorek, 31 stycznia, 2023

Dzień otwarty w ZUS dla osób z niepełnosprawnością

0
Dzień otwarty w ZUS dla osób z niepełnosprawnością
Udostępnij:

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle włącza się w organizację Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Piątek, 2 grudnia 2016 r. będzie w jasielskim Oddziale „Dniem Otwartym dla Osób z Niepełnosprawnością”.

Z bezpłatnych porad specjalistów ZUS, PUP i PCPR oraz materiałów informacyjnych będą mogły skorzystać osoby niepełnosprawne, które w piątek, 2 grudnia 2016 r., w godz. od 9.00 do 13.00 odwiedzą Oddział ZUS w Jaśle oraz Inspektoraty w Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku.

W tym dniu w siedzibie Oddziału w Jaśle zorganizowane zostanie szkolenie dla osób niepełnosprawnych dotyczące praw i obowiązków wynikających z rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej oraz wpływu zatrudnienia na pobierane świadczenia emerytalno- rentowego.

Ponadto, wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą placówki ZUS w Jaśle, Dębicy i w Krośnie będą mogli zapoznać się z wystawą prac artystycznych podopiecznych Zakładu Aktywizacji Zawodowej w Jaśle, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rymanowie Zdroju oraz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”.

Małgorzata Łyszczarz – Bukała, Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Podkarpackiego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj