wtorek, 18 czerwca, 2024

Godło Super Marka 2018 dla Baltic Wood

0
Godło Super Marka 2018 dla Baltic Wood
Udostępnij:

Baltic Wood S.A., producent podłóg z naturalnego drewna, zajął pierwsze miejsce w plebiscycie konsumenckim „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Firma została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem – godłem Super Marka 2018 w kategorii: Podłogi drewniane. Prestiżowy tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom cieszącym się nieustającym zaufaniem klientów, niesłabnącą renomą brandu i wysoką pozycją rynkową.

Plebiscyt „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” organizowany jest przez Forum Biznesu i magazyn Biznes Trendy pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN od 9 lat. Jego celem jest wyłonienie najbardziej dynamicznych i rozpoznawalnych firm na polskim rynku. Otrzymany przez producenta podłóg Baltic Wood tytuł „Super Marka 2018” jest uhonorowaniem wysokiej pozycji marki w plebiscycie w ostatnich latach. Prestiżowe wyróżnienie przyznano na podstawie badań rynkowych, dotyczących obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek na polskim rynku. Przedmiotem analiz były m.in. pozycja rynkowa, jakość produktów lub usług, a także zaufanie klientów. Baltic Wood uzyskał najlepszy wynik i zajął pierwsze miejsce wśród firm – producentówpodłóg drewnianych w Polsce.

Wysoka pozycja w rankingu konsumenckim i uzyskany tytuł Super Marka 2018 jest dla nas wielkim wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do dalszej pracy na rzecz najwyższych standardów jakości – powiedział Rafał Zawierucha, prezes Baltic Wood S.A.- Jesteśmy dumni z faktu, że projektowane przez nas podłogi o wysokiej trwałości, dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, cieszą się nieustającym uznaniem, a klienci doceniają nasze zaangażowanie w tworzenie solidnej i godnej zaufania marki.

Firma Baltic Wood jest jednym z największych producentów podłóg z drewna naturalnego, budującym silną pozycję w Polsce, a także na zagranicznych rynkach. Trójwarstwowe podłogi drewniane z Jasła są doceniane przez użytkowników na całym świecie i zdobywają prestiżowe nagrody. Obecnie firma realizuje sprzedaż przez sieć ponad 350 profesjonalnych partnerów na wszystkich kontynentach. Katalog produktów obejmuje kolekcje podłóg, takich jak ponadczasowy, ręcznie postarzany Timeless Collection wyróżniony tytułem Innovations@Domotex na Międzynarodowych Targach Domotex, NoLimits Collection z ultra-grubą warstwą drewna szlachetnego, czy inspirowaną modnymi tkaninami serię podłóg Jeans Collection – wyróżnioną tytułem Inspiracja Roku 2017.

Utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej, budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz dalszy rozwój technologii produkcji to kluczowe elementy globalnej strategii rozwoju Baltic Wood – dodaje Rafał Zawierucha.

Baltic Wood