poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najlepszym strzelcem Edward Misiołek z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie

0
Najlepszym strzelcem Edward Misiołek z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie
Udostępnij:

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, najlepszym strzelcem indywidualnym okazał się st. asp. Edward Misiołek z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.

W miniony piątek na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które były kolejną okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 23 trzyosobowe drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Służby Celnej, Straży Granicznej, Klubu Strzeleckiego „Kasztelan” oraz przedstawiciele 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Uczestnicy zmagali się w konkurencjach indywidualnych i grupowych. Po raz pierwszy zawodnicy mieli okazję strzelać z pistoletu „Regan”. Najlepsi okazali się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Najlepszym strzelcem indywidualnym okazał się funkcjonariusz Edward Misiołek z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Drugie miejsce zajął Mirosław Szczęch, reprezentujący 3 Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej, a trzecie wywalczył Grzegorz Okleja z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

zs2

Wśród zawodniczek najlepszą okazała się Małgorzata Tendera z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

W klasyfikacji zespołowej na podium stanęły drużyny:

1. Komendy Miejskiej Policji w Krośnie – Robert Wróbel, Wiktor Urban i Łukasz Dębiczak

2. Klubu Strzeleckiego „Kasztelan” z Rzeszowa – Wojciech Pieniążek, Mateusz Szubart i Piotr Kutniewicz

3. Służby Więziennej z Rzeszowa – Paweł Antolak, Marcin Tamola i Marcin Lampart

Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Nagrody i gratulacje przyjęli od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka, asp.szt. Józefa Bąka – Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów, Krzysztofa Kawalca – Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju oraz od Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie mł. bryg. Andrzeja Marczenia.    

Źródło: KWP Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj