poniedziałek, 4 marca, 2024

Wypadek w Łysej Górze na DW 993

0
Wypadek w Łysej Górze na DW 993
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj w Łysej Górze, na drodze wojewódzkiej nr 993. Kierujący oplem najechał na leżące na jezdni drzewo, po czym uderzył w stojącego na przeciwnym pasie osobowego fiata. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do jasielskiego szpitala, na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 17, w Łysej Górze, na drodze wojewódzkiej nr 993. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym oplem, 65-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, jadąc w kierunku Dukli, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego nie zdołał wyhamować i wjechał w leżące na jezdni drzewo. Samochód odbił się od przeszkody i bokiem uderzył w stojącego na przeciwnym pasie fiata.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby, pasażerka opla oraz kierujący fiatem, który w chwili zdarzenia znajdował się poza pojazdem i został uderzony otwartymi drzwiami pojazdu.

lg2 lg3

Na miejscu policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Sporządzili dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie.

KPP w Jaśle