niedziela, 19 maja, 2024

Nie zatrzymał się na „stopie”

0
Nie zatrzymał się na „stopie”
Udostępnij:

Pięć rannych osób i dwa uszkodzone samochody to bilans wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle. Na skrzyżowaniu ulic zderzył się dwa samochody. Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Policjanci ustalili wstępne okoliczności wypadku.

Informację o wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 2.00. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący kia sportage jechał ul. Szopena. Na skrzyżowaniu z ul. Ujejskiego 23-letni mieszkaniec Jasła nie zastosował się do znaku STOP i zajechał drogę jadącemu audi 80 mężczyźnie. 

Wskutek czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów pięć osób karetkami pogotowia zostało przewiezionych do szpitala – kierowcy oraz trzej pasażerowie kia sportage. Z uwagi na doznane obrażenia dwóch pasażerów zostało hospitalizowanych. Pozostali uczestnicy wypadku nie ucierpieli poważnie w zdarzeniu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli samochody, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło