środa, 28 lutego, 2024

Nowa filia rewiru dzielnicowych w Dębowcu

0
Nowa filia rewiru dzielnicowych w Dębowcu
Udostępnij:

W Dębowcu otwarta została filia Rewiru Dzielnicowych KPP w Jaśle. W każdy wtorek i czwartek w jej siedzibie dyżurował będzie i przyjmował interesantów policjant dzielnicowy. Mieszkańcy gminy mogą się zwracać do niego z prośbą o pomoc czy interwencję.

W ramach reorganizacji struktury jasielskiej jednostki Policji, w części budynku, w którym swoją siedzibę miał posterunek w Dębowcu,  utworzona została  filia Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Jaśle – adres: 38-220 Dębowiec 118. Głównym jej zadaniem jest ułatwienie mieszkańcom gminy kontaktu z funkcjonariuszami. Pomieszczenie, w którym mieści się filia, zostało odnowione przez samorząd lokalny.

W każdy wtorek od godz. 9 do 11 oraz czwartek od godz. 14 do 16 –  w nowej filii rewiru będzie dyżurował i przyjmował interesantów dzielnicowy. Mieszkańcy gminy Dębowiec będą mogli  również skontaktować się z dyżurującym policjantem telefonicznie dzwoniąc pod nr 13 44 38 374. Czas dyżurów może zostać zmieniony w zależności od propozycji społeczności lokalnej. Dodatkowo dzielnicowy będzie pełnił służbę obchodową na terenie gminy  –  wspierając patrole  interwencyjne i ruchu drogowego z jasielskiej komendy.

Ponadto tak jak dotychczas o wszelkich zdarzeniach, które wymagają interwencji Policji, mieszkańcy gminy mogą  informować całodobowo dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, dzwoniąc pod nr alarmowy 997 lub 112.

KPP Jasło