wtorek, 6 grudnia, 2022

Odzyskany rower oczekuje na właściciela

0
Odzyskany rower oczekuje na właściciela
Udostępnij:

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. 46-letni mężczyzna wpadł, gdy szedł ze swoim łupem ulicami Jasła. Funkcjonariusze poszukują właściciela, który nie zgłosił utraty roweru.

Do zdarzenia doszło w sobotę 27 lipca br. Około godz. 14. dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że ktoś prawdopodobnie ukradł rower. Natychmiast w rejon kościoła Franciszkanów w Jaśle został skierowany jeden z patrolujących miasto radiowozów.

 

Policjanci sprawdzając pobliskie ulice zauważyli na Franciszkańskiej mężczyznę niosącego rower, którego tylne koło przypięte było stalową linką do ramy. Na widok mundurowych podejrzany porzucił jednoślad i zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Jasła. Był nietrzeźwy, miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do przestępstwa jednak nie wskazał dokładnie miejsca, z którego zabrał swój łup.  

Odzyskany rower jest typu górskiego marki ARKUS. Posiada nr fabryczny. Właściciela roweru prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 404, 13 44 38 330 – w godz. 7.30-15.30.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj