sobota, 13 lipca, 2024

Roksana Węgiel to „najlepszy dziecięcy głos w Polsce”!

0
Roksana Węgiel to „najlepszy dziecięcy głos w Polsce”!
Udostępnij:

13-letnia Roksana Węgiel z Jasła wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids”. W nagrodę dostała 40 tys. zł oraz kontrakt fonograficzny na nagranie singla z wytwórnią Universal Music Polska. Ale równie cenne są oceny jakie zebrała od jurorów i głosy oglądających jej występy fanów.

W drodze do zwycięstwa, na poszczególnych etapach „The Voice Kids”, pokonała setki młodych wokalistek i wokalistów z całego kraju. W emitowanym na żywo w TVP 2 finale „The Voice Kids” Roksana wykonała utwory Prince’a „Purple Rain”, „To nie ja” z repertuaru swojej trenerki Edyty Górniak oraz debiutancki singiel pod tytułem „Żyj”, do którego sama napisała tekst oraz skomponowała muzykę.

Wygrała z wielką klasą, podbijając serca zarówno jurorów jak i publiczności. – Jestem w takim szoku, że nie jestem w stanie tego opisać, ale chciałam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie, za SMS-y, jesteście wspaniali. Chciałam również podziękować mojej wspaniałej trenerce za przygotowanie, wszystkim, którzy pomogli mi tutaj dotrzeć – powiedziała zwyciężczyni tuż po ogłoszeniu wyników.

– Nie przestawaj śpiewać . Masz w sobie coś, co jest nie do podrobienia. Masz magię. Magii nie można sztucznie wykreować, albo się ją ma albo się jej nie ma. Można być bardzo utalentowanym, ale nie mieć magii. Ty jesteś bardzo utalentowana, masz magię. Jesteś piękna, cudowna, skromna, jestem z ciebie taka dumna – mówiła Edyta Górniak, trenerka Roksany.

Gratulujemy!

{youtube}Gl4FnaAU81Q|400|300|0{/youtube}

{youtube}31jYCtSBB1s|400|300|0{/youtube}

/red/