środa, 7 grudnia, 2022

Trzy kolizje w trzy godziny

0
Trzy kolizje w trzy godziny
Udostępnij:

Wczoraj na ternie Jasła policjanci interweniowali w związku z trzema zdarzeniami drogowymi. Uszkodzonych zostało pięć samochodów, jedna osoba trafiła do szpitala.  Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 12. na ul. Żwirki i Wigury. Kierujący citroenem xsara nie zachował należytej ostrożności podczas cofania z parkingu. Wskutek manewru uderzył w jadące renault scenic.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce o godz. 14. Z zebranych informacji wynika, że kierujący toyotą corolla jechał ul. Kadyiego. Na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce. Wskutek zdarzenia kierująca rowerem kobieta trafiła do szpitala. Po udzielonej pomocy medycznej została zwolniona do domu.

Godzinę później miała miejsce trzecia kolizja drogowa. Jej przyczyną było również nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Kopernika z 3-go Maja, gdzie kierujący fiatem tipo uderzył w iveco.

W tych zdarzeniach nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawcy kolizji otrzymali mandaty karne.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj