poniedziałek, 17 czerwca, 2024

W wypadku w Warzycach zginął 29-letni motocyklista

0
W wypadku w Warzycach zginął 29-letni motocyklista
Udostępnij:

Dziś po godzinie 14 na drodze wojewódzkiej w Warzycach doszło do poważnego wypadku. Kierujący motocyklem uderzył w wyładowaną drewnem przyczepę ciągnika rolniczego. Życia 29-letniego motocyklisty nie udało się uratować.

Zgłoszenie o wypadku w Warzycach dyżurny jasielskiej komendy odebrał po godzinie 14. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, ciągnąc przyczepę wyładowaną drewnem wyjechał z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką W-988. W tym czasie kierujący motocyklem Suzuki jadąc od Frysztaka w kierunku Jasła uderzył w przyczepę.

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał motocyklista. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej życia 29-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego nie udało się uratować, zmarł w szpitalu. Kierujący ciągnikiem rolniczym 55-letni mieszkaniec gm. Jasło był trzeźwy, nie doznał obrażeń ciała.

Na miejscu policjanci z grupy operacyjno – dochodzeniowej, wykonywali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczali ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Przed godziną 17 ruch na drodze wojewódzkiej został odblokowany.

KPP w Jaśle

303 168999

303 169001