piątek, 9 czerwca, 2023

Wróblowa: Pieszy zginął w wypadku

0
Wróblowa: Pieszy zginął w wypadku
Udostępnij:

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce we Wróblowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 52-letni pieszy. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Do wypadku doszło wczoraj po południu. Na miejscu interweniowali policjanci z posterunku w Kołaczycach. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym iveco wycofywał z prywatnej posesji na drogę relacji Wróblowa-Ujazd. Po zakończeniu manewru, gdy ruszył do przodu usłyszał odgłos uderzenia. Po wyjściu z pojazdu, zauważył mężczyznę leżącego na jezdni tuż za samochodem.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Pomimo reanimacji 52-letni mieszkaniec gminy Brzyska zmarł. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli samochód, wykonali dokumentację fotograficzną. Kierujący iveco był trzeźwy. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj