wtorek, 26 września, 2023

Wypadek na drodze krajowej nr 73!

0
Wypadek na drodze krajowej nr 73!
Udostępnij:

Dzisiaj, około godziny 19-tej, na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach, doszło do wypadku samochodowego, w którym ucierpiały dwie osoby.

Kierowca renault megan jadąc w kierunku Jasła, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy, lewy pas ruchu, zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem, z którym kolejno zderzyły się inne.

Uderzenie zblokowało nogi kierowcy samochodu marki renault, jak również pedał gazu, w skutek czego samochód zatrzymał się dopiero po 200 metrach od miejsca zdarzenia.

W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierujący renault megan i pasażer samochodu renault jadącego w stronę Kołaczyc. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Ze wstępnym badań wynika, że kierowca renault megan kierował po spożyciu alkoholu. Pasażer skarżył się na bóle kręgosłupa.

Na miejscu pracowały karetka pogotowia ratunkowego z Jasła, OSP Kołaczyce oraz PSP z Jasła. Początkowo ruch odbywał się wahadłowo, a na czas akcji ratowniczej i policyjnych badań był wstrzymany.

ws

{gallery}galerie/wypadek_kolaczyce11{/gallery}

 

NAJNOWSZE

POPULARNE