niedziela, 14 lipca, 2024

Wypadek w Skołyszynie – ranny motorowerzysta

0
Wypadek w Skołyszynie – ranny motorowerzysta
Udostępnij:

Wczoraj w Skołyszynie doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. W wypadku ucierpiał 16-letni motorowerzysta, który z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 16. Na miejscu pracowali policjanci  z miejscowego posterunku Policji. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem jechał  od stacji PKP w kierunku drogi krajowej relacji Jasło – Biecz. Gdy skręcał w prawo na teren prywatnej firmy, nagle poczuł uderzenie w bok samochodu. Okazało się, że jadący za nim 16-letni motorowerzysta nie zachował należytej ostrożności i uderzył w volkswagena.

Wskutek wypadku kierujący simsonem nastolatek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca golfa nie ucierpiał w zdarzeniu. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło